Zawodnicy

  NazwiskoPozycjaWiek
Jakub Konopekobrońca/pomocnik26
Michał Karwaobrońca21
Jakub Komendapomocnik19
Ariel Labzikobrońca31
Dominik Labzikobrońca/pomocnik23
Michał Smolakobrońca/pomocnik23
Tomasz Galganekbramkarz35
1Karol Teteryczbramkarz30
2Adam Furtakobrońca23
2Paweł Koczwaraobrońca22
4Dawid Rymarskipomocnik29
5Szymon Filipowskiobrońca37
5Vincent Helbignapastnik2020
6Arkadiusz Gajewskiobrońca25
7Janusz Skórskinapastnik40
8Szymon Młodnickipomocnik23
9Jarosław Dziurapomocnik27
10Filip Leśniewiczpomocnik29
10Maciej Filipowskiobrońca27
11Illya Protopopovpomocnik24
12Krzysztof Stachobrońca23
13Krzysztof Klubaobrońca23
14Maciej Szmalobrońca22
15Michał Pasichobrońca21
15Szymon Kucobrońca26
17Mateusz Oreckinapastnik22
18Marcin Rutkowskinapastnik34
19Błażej Gajospomocnik28
20Tomasz Galosobrońca22
21Dawid Wolarekpomocnik22
22Mateusz Kowalobrońca34
22Shamil Kadievobrońca34
26Adam Woźniakpomocnik27
27Bartek Klimasobrońca22
33Bartek Dworaczykpomocnik21
35Filip Wojciechowskibramkarz22

Sztab szkoleniowy

Kierownik drużyny Zwierzyniecki

Ryszard Ciesielski

Sezon2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, 2017/2018, 2018/2019
DrużynaSeniorzy

Kierownik, członek Zarządu i wiceprezes klubu sportowego Zwierzyniecki. W przeszłości członek Sądu Koleżeńskiego TS Wisła w latach 1999-2007, kierownik sekcji judo, członek Zarządu i wiceprezes do spraw sportowych TS Wisła w latach 2007-2011. Członek Zespołu ds. Opracowania „Strategii Towarzystwa na lata 2008 – 2012 plus”.

konrad tyrpula zwierzyniecki

Konrad Tyrpuła

Sezon2015/2016, 2017/2018, 2018/2019
DrużynaMłodziki, Trampkarze

Wychowanek Wisły Kraków(v-ce Mistrzostwo Polski Juniorów),następnie Dalin Myślenice,Stal Rzeszów,KS Borek Kraków,Orkan Szczyrzyc,Sparta Kazimierza Wielka,Górnik Wieliczka,Hutnik Kraków a obecnie Kaszowianka Kaszów.
Konsultacje w różnych kategoriach wiekowych młodzieżowych Reprezentacji Polski a także 4 występy międzypaństwowe w kadrze Polski u-16.
Trener z licencją UEFA B,uczestnik konferencji trenerskich Grassroots w Krakowie czy All For Football w Warszawie.W zawodzie trenera od blisko 9 lat,od samego początku związany ze Zwierzynieckim KS(żaki,orliki,młodzicy a obecnie trampkarze).Oprócz tego praca szkoleniowa w Akademii Futbolu Arkadiusza Głowackiego.
Na treningi chłopców z rocznika 2003-2004 a także młodszych zaprasza w poniedzałki(godz.17:00) oraz piątki(godz.18:30)na boisko Zwierzynieckiego KS.
Trener trampkarzy, młodzików.
Tel. 512-939- 296

Zwierzyniecki - trening 24.07

Krzystof Klauze

Sezon2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, 2017/2018, 2018/2019
DrużynaJuniorzy, Juniorzy Młodsi, Seniorzy

Grał w Wiśle w zespołach młodzieżowych oraz w rezerwach, z którymi w 1982 roku awansował do trzeciej ligi. Potem upomniało się o niego wojsko. Trafił do gwardii Koszalin, która występowała w 2 lidze. Po zakończeniu służby trafił do drugoligowych klubów Moto-Jelcz Oława i Uranii Ruda Śląska. Dalej wrócił do Krakowa i grał dla Cracovii. Doznał poważnej kontuzji i miał długi okres rehabilitacyjny. Jak powrócił do zdrowia musił zmienić klub na nowy. Tym klubem się okazał Zwierzyniecki. W 2003 roku zaczął karierę trenerską, gdy przejął po Krzysztofie Burdaku drużynę trampkarzy w Zwierzynieckim. Potem szkolił inne grupy młodzieżowe, przez wiele lat odpowiadał za wyniki pierwszej drużyny. Obecnie posiada uprawnienie trenerskie UEFA A.

Trener seniorów, juniorów, orlików i żaków.
Tel. 665-113- 935

Pozycje

PozycjaMWRPG+G-+/-pkt
1 zwierzyniecki logo Zwierzyniecki Kraków120741531347215132237
2 Dąbski Kraków633881716110853122
3 Podgórze Kraków643415151609565117
4 Wanda Nowa Huta77301136169178-9101
5 Krakus Swoszowice75231834154149587
6 Wawel Kraków5223524104102274
7 Wieczysta Kraków342248101524970